Wyświetl pojedynczy post
dedi_krk
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5575
Stary 16.03.2010, 00:06
Z całego serca dziękuję Trenerze. Wierzę że spotkamy się na fecie mistrzowskiej w tym roku. Życzę Ci zawodników z profesjonalnym podejściem do swojego zawodu. Żywię nadzieję że w przyszłości znów zasiądziesz na ławce trenerskiej Wisły Kraków, bo wiem że Nasz klub masz w swoim sercu.