Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 15.03.2010, 23:57
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście grali razem przez pół roku Sorki.

Może zrobimy podsumowanie transferów Henia?
Wszystkie, które na razie przychodzą mi na myśl:

Dobre:

Uche?


Złe:

Edno
Kukiełka

Uche sciagnal Smuda.
Co do Edno to mimo wszystko jednoznaczna opinia nie jest mozliwa. Ten zawodnik teraz bardzo dobrze w Brazylii sobie poczyna. Rowniez, w moim subiektywnym odczuciu Kukiełka nie jest takim zdecydowanym "in minus". Bardzo szybko kontuzje zlapal. Jego sytuacja do Niedziela jest podobna, przychodzil z duzymi oczekiwaniami, szybka kontuzja, brak drugiej szansy.
Co do transferow to jeszcze Hugues (raczej +), Majdan (raczej +), Brasilia (tez raczej +, troche bramek i asyst zaliczyl, napewno wyzsza liga niz Ouadja i Omeonu).
Kwestia jest tylko taka ilu z tyche zawodnikow przyszlo kiedy Kasper rzeczywiscie pelnil funcke menagera, a ilu mu zostalo raczej wcisnietych.