vaazon napisał(a):

Rzeczywiście grali razem przez pół roku Sorki.
Może zrobimy podsumowanie transferów Henia?
Wszystkie, które na razie przychodzą mi na myśl:
Dobre:
Uche?
Złe:
Edno
Kukiełka
|
Uche sciagnal Smuda.
Co do Edno to mimo wszystko jednoznaczna opinia nie jest mozliwa. Ten zawodnik teraz bardzo dobrze w Brazylii sobie poczyna. Rowniez, w moim subiektywnym odczuciu Kukiełka nie jest takim zdecydowanym "in minus". Bardzo szybko kontuzje zlapal. Jego sytuacja do Niedziela jest podobna, przychodzil z duzymi oczekiwaniami, szybka kontuzja, brak drugiej szansy.
Co do transferow to jeszcze Hugues (raczej +), Majdan (raczej +), Brasilia (tez raczej +, troche bramek i asyst zaliczyl, napewno wyzsza liga niz Ouadja i Omeonu).
Kwestia jest tylko taka ilu z tyche zawodnikow przyszlo kiedy Kasper rzeczywiscie pelnil funcke menagera, a ilu mu zostalo raczej wcisnietych.