|
Wszyscy wymieniają dream team jaki miał Henio 6 lat temu. Jeśli chodzi o ofensywę ok, ale jeśli chodzi o obronę to teraz jest chyba lepiej. Marcelo jest lepszy od Jopa/Kłosa.
A z Tibilisi przegraliśmy raczej przez błędy w obronie a nie słabą ofensywę.
|