Wyświetl pojedynczy post
Seth
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 15.03.2010, 23:48
Wszyscy wymieniają dream team jaki miał Henio 6 lat temu. Jeśli chodzi o ofensywę ok, ale jeśli chodzi o obronę to teraz jest chyba lepiej. Marcelo jest lepszy od Jopa/Kłosa.
A z Tibilisi przegraliśmy raczej przez błędy w obronie a nie słabą ofensywę.