Wyświetl pojedynczy post
bear
Junior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 15.03.2010, 23:44
Co było to było, teraz trenerem jest Kasperczak i ma moje poparcie. Za jego kadencji może i zdarzyła się valarenga i tbilisi, ale to właśnie wtedy byłem przyzwyczajony, że jak przychodzę na mecz to z 3 bramek nie schodzimy, a najczęstszym wynikiem było 4-1.
W europie nie było sukcesów, bo jaka liga takie wyniki.

A jeśli chodzi o kasę, to każdy pilnuje swego, Kasperczak też. Ciekawe czy jakiś piłkarz by zrezygnował z należnej mu kasy, albo ciekawe co by kibice powiedzieli, jakby klub podniósł ceny biletów 2x, no bo to przecież na naszą Wisłę, nie wypada protestować.

Tak, że proponuje trochę ochłonąć i dać popracować w spokoju nowemu/staremu trenerowi.