koyoot napisał(a):

|
Jesli na prezesa to jedyna opcja to Mielcarski a Dyr. Sportowym Waldoch.
|
Skąd ty bierzesz te pomysły?
Ja cię pamiętam jak jeszcze ze starego konta pisałem za Petrescu i już wtedy nieźle w garach miałeś nasrane. kim takim jest Wałdoch? I dlaczego Mielcarski ma być prezesem, skoro jak na razie pokazał się z dobrej strony - ale jako dyr. sportowy? Ma jakieś pojęcie o zarządzaniu?