Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 15.03.2010, 23:44
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Jesli na prezesa to jedyna opcja to Mielcarski a Dyr. Sportowym Waldoch.
Skąd ty bierzesz te pomysły?

Ja cię pamiętam jak jeszcze ze starego konta pisałem za Petrescu i już wtedy nieźle w garach miałeś nasrane. kim takim jest Wałdoch? I dlaczego Mielcarski ma być prezesem, skoro jak na razie pokazał się z dobrej strony - ale jako dyr. sportowy? Ma jakieś pojęcie o zarządzaniu?