Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 15.03.2010, 23:09
Odpowiedni czlowiek i licze, ze juz w srode sklepiemy Lechie .

Hmm, tak czytam o tym Gorniku i dochodze do wniosku, ze wedlug niektorych forumowiczow sa trenerzy, ktorzy osiagaja same sukcesy , a nie przydarzaja im sie wpadki.

Co do transferow za Kasperczaka, to dlaczego mu sie wypomina tylko te nietrafione, skoro tych trafionych bylo zdecydowanie wiecej ? Np. Radka Sobolewskiego sprowadzal wlasnie Heniek...