Odpowiedni czlowiek i licze, ze juz w srode sklepiemy Lechie

.
Hmm, tak czytam o tym Gorniku i dochodze do wniosku, ze wedlug niektorych forumowiczow sa trenerzy, ktorzy osiagaja same sukcesy

, a nie przydarzaja im sie wpadki.
Co do transferow za Kasperczaka, to dlaczego mu sie wypomina tylko te nietrafione, skoro tych trafionych bylo zdecydowanie wiecej

? Np. Radka Sobolewskiego sprowadzal wlasnie Heniek...