Seth napisał(a):

|
Chodził mi nie o szansę pozostanie w zespole czy szansę gry wogóle, ale o szansę naprawdę dobrej gry i robienia postępów.
|
Postępy to prędzej zrobi Małecki niż Kirm który jako 100% profesjonalista już gra na swoje 100%
Małecki na 60% swoich możliwości gra więc ma sznase na progres.
Rozumiem że bardziej pijesz do tego że gra będzie bardziej techniczna gdzie Kirm lepiej się czuje. Tylko z kim będzie grał? Z Ba któremu noga będzie odpadać co 2 mecz
Zobaczymy jak to będzie, oby Henry to jakoś ułożył.