Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5572
Stary 15.03.2010, 23:06
Cytat:
Wielkie "dziękujemy" dla trenera Skorży Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków pragnie serdecznie podziękować Panu Maciejowi Skorży za cały Jego okres pracy w naszym klubie.


Dziękujemy za przywrócenie nadziei. Za to, że przejmując drużynę rozbitą sezonem poprzednim, potrafił ją odbudować, dzięki czemu Biała Gwiazda odzyskała należny jej blask, a kibice na nowo uwierzyli, że przed nimi jeszcze wiele pięknych chwil.

Dziękujemy za niezapomniane momenty. Za to, że dzięki Panu mogliśmy dwa lata z rzędu świętować na krakowskim Rynku, a teraz jesteśmy na najlepszej drodze by móc radować się po raz kolejny.

Dziękujemy za występy Wisły Kraków w Europie. Za rozbicie Beitaru, za trzymanie nas do końca w napięciu w rywalizacji z Tottenhamem. Za to, że znaleźliśmy się w wybitnie wąskim gronie tych, którzy pokonali FC Barcelonę w sezonie, w którym katalońska ekipa wygrywała ze wszystkimi.

Przede wszystkim dziękujemy jednak za to, jakim Pan był i nadal jest człowiekiem. Za profesjonalizm i kompetencję. Za życzliwość i otwartość na ludzi, którym dobro Wisły jest sercu najbliższe. Dziękujemy za odwagę docenienia kibiców, za zaangażowanie w ich sprawy i działania. Za zrozumienie, a co za tym idzie, za wielokrotną pomoc, której nam Pan udzielał w różnorakich akcjach i przedsięwzięciach. Wyrażamy wdzięczność za to, że widział Pan w nas partnerów, a nie zło konieczne, jakim dla wielu futbolowych „znawców” jesteśmy.

Na obecny czas, Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków pragnie Panu życzyć wszystkiego, co najlepsze. Spokoju i wyciszenia w gronie rodzinnym, a także nabrania sił do nowych, wielkich wyzwań, które z pewnością przed Panem.
Żywiąc nadzieję, iż nasze drogi ponownie się zejdą, za wszystko, jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękujemy.


Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków
http://********/news/show/4665__b_wi...era_skorzy__b_