|
Mi sie ta zmiana bardzo podoba. To, ze nieporadzil sobie w Gorniku o niczym nie swiadczy. Trudno zrobic cos w pol roku, ze slabiutkim skladem, walczac o utrzymanie pod ogromna presja. A i tak o czym warto pamietac Gornik mial wtedy naprawde mase sytuacji w kazdym meczu - ale przeciez Kasperczak nie wejdzie na boisko i ich nie wykorzysta.
To trener stworzony do ofensywnych zawodnikow. Mysle, ze Kirm, Brozek, Malecki czy Boguski moga przy nim osiagnac bardzo wysoka forme. Wreszcie bedzie jakis pomysl na gre, kombinacje, taktyka, gra z polotem. A nie jeden czy drugi schemat ogladany do tej pory. Nie mozna tez zapominac, ze w przeciwienstwie do Skorzy, Kasperczak ma charyzme.
|