Ogryzek napisał(a):

|
Szansa dla Jirsaka, ale dla Kirma? Przecież Kirm zawsze grał u Skorży nawet jak grał słabo. Jirsak ma szansę pokazać że potrafi grać. (o ile to w ogóle możliwe)
|
Chodził mi nie o szansę pozostanie w zespole czy szansę gry wogóle, ale o szansę naprawdę dobrej gry i robienia postępów.