Wyświetl pojedynczy post
Seth
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.03.2010, 23:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szansa dla Jirsaka, ale dla Kirma? Przecież Kirm zawsze grał u Skorży nawet jak grał słabo. Jirsak ma szansę pokazać że potrafi grać. (o ile to w ogóle możliwe)
Chodził mi nie o szansę pozostanie w zespole czy szansę gry wogóle, ale o szansę naprawdę dobrej gry i robienia postępów.