Co wy w ogóle wypisujecie? "Fajnie że wrócił Heniek , super by było gdyby przyszedł Kosowski , Żurawski..."


!!! WTF

Ludzie , żyjmy RZECZYWISTOŚCIĄ a nie wspomnieniami!!Nie potrzeba nam starych dziadków zadłużających klub ale młodych i perspektywicznych graczy za których ewentualnie dostaniemy kasę ze sprzedaży!! Może jeszcze weźmiemy Strąka i Ładzie?...
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..