Lechista69 napisał(a):

Kurto
Alvarez Glowacki Marcelo Diaz
? Sobolewski Issa Ba Kirm
Christov Brozek
Nie widze nikogo godnego na skrzydlo ;p
|
E Kosowski. Dzieciak mu już podrósł więc chyba nie będzie potrzebował na pampersy. może wrócić

Lobo oddać do niemieckiej regionalligi.
Christov z jutuba raczej za słaby będzie więc tylko do konca rundy.
Ogryzek napisał(a):

|
Szansa dla Jirsaka, ale dla Kirma? Przecież Kirm zawsze grał u Skorży nawet jak grał słabo. Jirsak ma szansę pokazać że potrafi grać. (o ile to w ogóle możliwe)
|
Ale jak grał. No dennie niestety jak na gościa, który pizgał po 15 asyst w sezonie i w kadrze finalisty MŚ jest podstawowym grajkiem. Co do Jirsaka to on raczej będzie dalej szorował ławę bo za mało angazuje się w grę. Takich nieobecnych na boisku raczej nie potrzeba. I druga sprawa przecież Issa Ba będzie ulubionym murzynkiem Henia to na bank.