Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 15.03.2010, 22:55
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Kurto
Alvarez Glowacki Marcelo Diaz
? Sobolewski Issa Ba Kirm
Christov Brozek


Nie widze nikogo godnego na skrzydlo ;p
E Kosowski. Dzieciak mu już podrósł więc chyba nie będzie potrzebował na pampersy. może wrócić
Lobo oddać do niemieckiej regionalligi.
Christov z jutuba raczej za słaby będzie więc tylko do konca rundy.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szansa dla Jirsaka, ale dla Kirma? Przecież Kirm zawsze grał u Skorży nawet jak grał słabo. Jirsak ma szansę pokazać że potrafi grać. (o ile to w ogóle możliwe)
Ale jak grał. No dennie niestety jak na gościa, który pizgał po 15 asyst w sezonie i w kadrze finalisty MŚ jest podstawowym grajkiem. Co do Jirsaka to on raczej będzie dalej szorował ławę bo za mało angazuje się w grę. Takich nieobecnych na boisku raczej nie potrzeba. I druga sprawa przecież Issa Ba będzie ulubionym murzynkiem Henia to na bank.
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.03.2010 o godz. 23:01.
..