|
Ciekawe jakie zmiany do składu meczowego Skorży wprowadzi od początku Kasper.
Myślę, że zdrowy Ba będzie pewniakiem.
Kirm pewnie też, obrona bez zmian.
Myślę że Kasperczak to olbrzymia szansa i dla Kirma i dla Irsaka, a może mocno postawi na Mączyńskiego.
Postawi od początku na Brożka i Christova? Czy na Małeckiego?
|