Połowa biletów do Bytomia poszła
Cytat:
Połowa biletów sprzedana
W dniu dzisiejszym została sprzedana połowa biletów do Bytomia.
Jutro cena za bilet na wyjazdowy mecz z Polonią Bytom wynosić będzie 65 zł.
Dodatkowo w dniu jutrzejszym będzie można dokonać zakupu czapki w jakiej kibice Wisły byli w Białymstoku.
Cena czapki wynosi 20zł
|
i jak idą karnety?