Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2548
Stary 15.03.2010, 22:50
Połowa biletów do Bytomia poszła

Cytat:
Połowa biletów sprzedana

W dniu dzisiejszym została sprzedana połowa biletów do Bytomia.
Jutro cena za bilet na wyjazdowy mecz z Polonią Bytom wynosić będzie 65 zł.



Dodatkowo w dniu jutrzejszym będzie można dokonać zakupu czapki w jakiej kibice Wisły byli w Białymstoku.

Cena czapki wynosi 20zł
i jak idą karnety?
Ostatnio edytowane przez ewcia : 16.03.2010 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując