|
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tymi nieudanymi transferami Kasperczaka. Przecież Brasilia i inni nie należeli do jego piłkarskiego dream teamu. Kasperczak brał tanich, bo innych nie mógł. Przecież to właśnie wtedy zaczęła się polityka oszczędzania i kupowania "za darmo".
|