Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 15.03.2010, 22:47
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tymi nieudanymi transferami Kasperczaka. Przecież Brasilia i inni nie należeli do jego piłkarskiego dream teamu. Kasperczak brał tanich, bo innych nie mógł. Przecież to właśnie wtedy zaczęła się polityka oszczędzania i kupowania "za darmo".