Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 15.03.2010, 22:47
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam,ale co by nie mówić facet raczej na to miano nie zasługuje. Coś tam umie. Pewnie,że ma braki i popełnia błędy,inaczej siedziałby w Francji i prowadził tamtejsze kluby. Jest jaki jest,ma warsztat to jest istotne w tej chwili. Liczę na to,że Ba i Kirm pod jego wodzą zaczną grać na miarę swoich możliwości. A co do Dyzmy. Chyba prowadzi naszą reprezentację,czy się myle.

No w sumie fakt , tamten jest zdecydowanie "lepszy"