Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 15.03.2010, 22:39
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Nie ćpał .
Taka właśnie jest różnica między Skorżą a Henrym, że pierwszy mówił że ma taka wizję, a drugi umie ją zrealizować -> to się nazywa DOŚWIADCZENIE".
To się nazywa - mieć o wiele lepszy zespół.Zresztą nie ma się co droczyć przed pierwszym gwizdkiem - ja obstawiam że będzie powtórka z Górnika czyli jeden wielki niewypał ale oczywiście nie zmartwię się gdy będzie inaczej
94 - Allah Akbar!!