jerry.lii.lewis napisał(a):

Nie ćpał .
Taka właśnie jest różnica między Skorżą a Henrym, że pierwszy mówił że ma taka wizję, a drugi umie ją zrealizować -> to się nazywa DOŚWIADCZENIE".
|
To się nazywa - mieć o wiele lepszy zespół.Zresztą nie ma się co droczyć przed pierwszym gwizdkiem - ja obstawiam że będzie powtórka z Górnika czyli jeden wielki niewypał ale oczywiście nie zmartwię się gdy będzie inaczej
