Wyświetl pojedynczy post
Hrluc
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Olsza II

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 15.03.2010, 22:35
Dajcie sobie na wstrzymanie.Mnie nie obchodzi o co Kasperczak kłócił się z klubem,czy kocha Wisłę szczerze czy nie.Kiedy ostatnio u nas pracował miał wyniki,a drużyna powalała ekstraklasę swoim stylem gry.Według mnie, młodzi zawodnicy pod jego okiem mogą rozwinąć swoje umiejętności,a drużyna powinna załapać swój styl gry.Krakowska piłka z szybkimi,dokładnymi podaniami po ziemi za czasów Heńka to nie był przypadek,ani nadzwyczajne umiejętności zawodników.Każdy wiedział co ma robić na boisku i maszyna pracowała jak należy.Skorża potrafił tylko biadolić o braku automatyzmów w grze,a zdziałać nic nie potrafił.Popatrzcie na dzisiejszą Wisłę,czy rzeczywiście są w niej tak słabi zawodnicy,którzy potrafią tylko snuć się po boisku,czy może brakowało doświadczonej ręki,która by to wszystko poukładała?