Marcinnno napisał(a):

P.S: Czemu nie będzie teraz transparentu 1906 % poparcia dla decyzji Bogusława Cupiała?
|
Bo tamta decyzja była dobra a ta jest zła - proste
Pomijając już kwestie o których piszecie, to ja się boje jednego.
Tak mi się wydaje że Henio to trener jednej taktyki - jeśli ma dobrych grajków(jak za naszych czasów) to gra żre, jak ma wyrobników - jak w Górniku i teraz u nas - to jest jedna wielka kicha.
Oglądałem Górnika za czasów jego trenerki i był to obraz nędzy i rozpaczy - próbowali grac technicznie zapominając w ogóle o pressingu a że żadnymi technikami nie byli to wyniki były takie jak były.
Jeśli Kasperczak nic się od tego czasu nie nauczył, to faktycznie jeszcze za Skorżą zatęsknimy.
Jedyny doraźny plus jest taki że trener z zagranicy przez miesiąc, dwa ,poruszał by się w klubie jak we mgle.Kasperczak zna sytuacje i zawodników więc przestoju być nie powinno.
Mimo iż po Dbilisi stracił u mnie wszystko (nie samym wynikiem a cyrkiem po)to życzę mu jak najlepiej, bo jego sukces to sukces Wisły.