Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.03.2010, 22:22
PvD napisał(a):Wyświetl post
to tego w necie nie napisali? a to pech

lepszy szczery najemnik niż nieszczery "miłujący" Wisłę
Cóż, a czy szanowny Dan nie okazał uczuć do Wisły jak płakał jak baba ?

P.S: Czemu nie będzie teraz transparentu 1906 % poparcia dla decyzji Bogusława Cupiała?