Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
118
15.03.2010, 22:19
Smutno i straszno...
Człowiek, ktory pokochal ten klub zostal wyrzucony a przyjeto dziada ktory wyklocal sie o pieniadze z klubem... Balem sie tego momentu i niestety nadszedl... Gorzej juz ta wiosna nie mogla sie zaczac :(
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol