Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 15.03.2010, 22:19
Smutno i straszno...
Człowiek, ktory pokochal ten klub zostal wyrzucony a przyjeto dziada ktory wyklocal sie o pieniadze z klubem... Balem sie tego momentu i niestety nadszedl... Gorzej juz ta wiosna nie mogla sie zaczac :(