|
Z mojej strony podziękowania dla Skorży za dwa mistrzostwa które zawsze będzie się pamiętało i wspominało.
Niestety wpadek mniejszych bądź większych też kilka się przytrafiło. Młode trener, duża presja na wyniki być może w kilku sytuacjach brakło doświadczenie, szczęścia być może kilka razy trzeba było bardziej zaryzykować.
|