AdiWiślak. napisał(a):

Tak , jestem w stanie to pojąc, ale jakoś przedtem nikt nie powiedział - Dość , od.......cie się od niego !
Ale dobra, lepiej zloze tez swoje podziekowania dla Maćka ! Licze ,ze jeszcze do nas powrócisz ,trenerze
|
Oby nie. Maciej Levadia Skorża nie wracał, tak będzie lepiej dla wszystkich .