Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5558
Stary 15.03.2010, 22:08
AdiWiślak. napisał(a):Wyświetl post
Tak , jestem w stanie to pojąc, ale jakoś przedtem nikt nie powiedział - Dość , od.......cie się od niego !
Ale dobra, lepiej zloze tez swoje podziekowania dla Maćka ! Licze ,ze jeszcze do nas powrócisz ,trenerze
Oby nie. Maciej Levadia Skorża nie wracał, tak będzie lepiej dla wszystkich .