Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5557
Stary 15.03.2010, 22:04
Tak , jestem w stanie to pojąc, ale jakoś przedtem nikt nie powiedział - Dość , od.......cie się od niego !
Ale dobra, lepiej zloze tez swoje podziekowania dla Maćka ! Licze ,ze jeszcze do nas powrócisz ,trenerze