Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
5557
15.03.2010, 22:04
Tak , jestem w stanie to pojąc, ale jakoś przedtem nikt nie powiedział - Dość , od.......cie się od niego !
Ale dobra, lepiej zloze tez swoje podziekowania dla Maćka ! Licze ,ze jeszcze do nas powrócisz ,trenerze
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.