Cytat:
|
Jesteście po prostu żałośni. Najpierw ,od porażki z Levadią, równacie Maćka z błotem, a teraz tu jakieś szopki urządzacie . Ile to ja sie nasłuchałem ,ze te mistrzostwa to przypadek , ze takim składem to kazdy by wygrywal.. a teraz tu lizecie dupe mu
|
Jesteś w stanie pojąć , że na forum wypowiada się spora liczba użytkowników i tym samym występuje spora różnorodność poglądów ?
Po cholerę taki atak ni w 5 ni w 9 ? Poszukaj konkretnego przykładu kiedy ktoś kto go ,,mieszał z błotem'' od porażki z Levadią , teraz ,,liże mu dupę'' a nie generalizuj .