Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5554
Stary 15.03.2010, 21:56
Jejku, żebyś tylko trenerze nasz nie poszedł do Lecha czy Legii, czy do któregokolwiek z wrogów.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

To było fajne 80 ligowych meczów. Jak ktoś wspomniał taka sinusoida, raz było pięknie, raz mniej. Pierwszy sezon jego pracy u nas cudowny - mistrzostwo po tej zapaści jaka nas dotknęła w 2006/2007. Drugi, już teoretycznie gorszy, ale taki, gdzie 'złote' punkty zostały wywalczone ostatkiem sił. Dla mnie Skorża to klasa i wielki honor.

Obyśmy nie musieli po tym sezonie zaskamleć: "Skorża, wróć."