|
Jesteście po prostu żałośni. Najpierw ,od porażki z Levadią, równacie Maćka z błotem, a teraz tu jakieś szopki urządzacie . Ile to ja sie nasłuchałem ,ze te mistrzostwa to przypadek , ze takim składem to kazdy by wygrywal.. a teraz tu lizecie dupe mu.
|