Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 15.03.2010, 21:48
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Pewne jest że wraz z Kasperczakiem przyjdzie Szymanowski. Ciekawi mnie tylko czy Łaciak z tym italiano się uchowają.
Czytanie nie boli: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wie_bez_zmian/

Faktu zatrudnienia HK nie będę komentować. 1 kwietnia szybciej nastał ?