...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Pewne jest że wraz z Kasperczakiem przyjdzie Szymanowski. Ciekawi mnie tylko czy Łaciak z tym italiano się uchowają.
|
Czytanie nie boli:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wie_bez_zmian/
Faktu zatrudnienia HK nie będę komentować. 1 kwietnia szybciej nastał ?