Przyszedł po fatalnym dla nas sezonie , był w stanie poukładać te klocki , czego efektem było zdobycie dwóch tytułów mistrzowskich po rząd .
Na pewno za to należy mu się duży szacunek .
Będę nadal uważał (mimo kilku nieciekawych wyników z tego sezonu) , że to bardzo dobry trener . Jeden z najlepszych młodych polskich trenerów .
Jednak mam podobne zdanie jak pan_premier.
Wyglądało na to , że Skorża już się wypalił jako trener Wisły . Zabrakło mu sił , koncepcji ...
W każdym razie życzę mu dużo sukcesów na dalszej drodze zawodowej . Byle nie u któregoś z naszych największych rywali
No i oczywiście z całej mocy dziękuje za te piękne chwile radości , kiedy Wisła dwukrotnie sięgała po tytuł Mistrza Polski .