Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1786
Stary 15.03.2010, 21:46
Zamknijcie przynajmniej jeden a najlepiej dwa tematy o zwolnieniu Skorży i przyjściu Kasperczaka. Teraz są już 3 tematy. Wszędzie będzie się pisać o tym samym, a najwygodniej jest mieć wszystko w jednym topicu
Odpowiedz cytując