Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 15.03.2010, 21:41
Jeszcze powrotu Frankowskiego brakuje... Swoją drogą tak walczył o kasę a teraz wraca? Dziwne to wszystko...



ps. Jak takie cuda się dzieją to teraz jak Kapka wróci to się nawet nie ździwię
ps2. Dla mnie jak ktoś już raz wypiął się na Wisłę nie ma dla niego u nas miejsca i chętnie podpiszę się pod każdym transparentem, petycją, przyśpiewką antyHenrykową
Ostatnio edytowane przez SB : 15.03.2010 o godz. 21:44.
Nie ma, nie ma wody na pustyni...