Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 15.03.2010, 21:39
Plus jest taki ze Henio bedzie sie zajmowal trenowaniem, a nie kupnem zawodnikow.
Wloch odchodzi ze sztabu.
Zobaczymy pozyjemy, po tym jak sie rozstali nie wierzylem ze kiedykolwiek tutaj sie pojawi. A jednak zycie lubi zaskakiwac.