|
Wolę takie rozwiązanie niż jak miałbym zobaczyć na konferencji kogoś z grupki Majewski, R. Janas, Ulatowski, Probierz, Urban czy inne wynalazki. Z całym szacunkiem dla tych osób. Jeśli wróci porywająca gra z dawnych czasów to będzie dobrze, jak popłyniemy z jakimś FC Kamczatka badz AC Madagaskar...no cóż...
|