Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 15.03.2010, 21:35
Wolę takie rozwiązanie niż jak miałbym zobaczyć na konferencji kogoś z grupki Majewski, R. Janas, Ulatowski, Probierz, Urban czy inne wynalazki. Z całym szacunkiem dla tych osób. Jeśli wróci porywająca gra z dawnych czasów to będzie dobrze, jak popłyniemy z jakimś FC Kamczatka badz AC Madagaskar...no cóż...