Skoro sie bossowi zebrało
na wybaczanie i sentymentalizm sie włączył
to może by tak Kosowskiego zakontraktować

Umowa mu wygasa z końcem czerwca...
Co do H.K. mieszane uczucia, obronców zastał dobrych a
ofensywnych graczy zawsze potrafił nauczyc czegos
więc powinno byc nieźle
Jednak liczyłem na świeże spojrzenie kogoś z zachodu( lepszego niż Schaefer)