Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 15.03.2010, 21:34
Skoro sie bossowi zebrało
na wybaczanie i sentymentalizm sie włączył
to może by tak Kosowskiego zakontraktować
Umowa mu wygasa z końcem czerwca...

Co do H.K. mieszane uczucia, obronców zastał dobrych a
ofensywnych graczy zawsze potrafił nauczyc czegos
więc powinno byc nieźle
Jednak liczyłem na świeże spojrzenie kogoś z zachodu( lepszego niż Schaefer)