|
Dla mnie to jest jakiś nierealny sen. Trener, którego ostatnim sukcesem jest spuszczenie z ligi Górnika, obejmuje drużynę Wisły i mają prowadzić do mistrzostwa.
Wszyscy pamiętają wtopy Skorży - Legia, Cracovia, Levadia, a przecież Kasperczak wcale nie miał ich mniej. Z tym, że wtedy dysponował takim składem o jakim teraz możemy tylko pomarzyć.
Nie wspominając już, że to kolejny przejaw absurdalnej polityki naszego zarządu. To trochę tak jakby MPK zwolniło kierowcę rozklekotanego i sypiącego się autobusu za to, że nie jeździ zgodnie z rozkładem. Zamiast przeznaczyć wszelkie pieniądze na zakup nowych części sprowadza się nowego kierowce. Trzeba było kupić nowych piłkarzy, godnych gry w Wiśle, a problemu by nie było.
Zobaczymy co pokaże Heniu, ale nie spodziewam się po nim wiele.
|