Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#423
Stary 15.03.2010, 17:27
Dla mnie to jest jakiś nierealny sen. Trener, którego ostatnim sukcesem jest spuszczenie z ligi Górnika, obejmuje drużynę Wisły i mają prowadzić do mistrzostwa.
Wszyscy pamiętają wtopy Skorży - Legia, Cracovia, Levadia, a przecież Kasperczak wcale nie miał ich mniej. Z tym, że wtedy dysponował takim składem o jakim teraz możemy tylko pomarzyć.

Nie wspominając już, że to kolejny przejaw absurdalnej polityki naszego zarządu. To trochę tak jakby MPK zwolniło kierowcę rozklekotanego i sypiącego się autobusu za to, że nie jeździ zgodnie z rozkładem. Zamiast przeznaczyć wszelkie pieniądze na zakup nowych części sprowadza się nowego kierowce. Trzeba było kupić nowych piłkarzy, godnych gry w Wiśle, a problemu by nie było.

Zobaczymy co pokaże Heniu, ale nie spodziewam się po nim wiele.