Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 15.03.2010, 17:24
mam nadzieję ze poleci Terittzoli czy jak mu tam i Bahr znów zajmie się sam drużyną co wcześniej mu dobrze wychodziło

ps też wam na weszło.com nie chce wejść? stawiali na Schafera a teraz nie da sie otworzyć ich strony;p