Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 15.03.2010, 17:24
Hmmm zobaczymy co zrobi Kasperczak w naszym klubie ponownie. Mam jednak powazne obawy czy to ze gdy za dwa dni gdy wygramy z Lechia to okrzykna Kaspra cudotworca, a to tak naprawde bedzie wieksza zasluga samych pilkarzy ktorzy dostana wiatr w zagle.

W kazdym razie zyczmy powodzenia panu Henrykowi w pracy z naszym zespolem.