|
Hmmm zobaczymy co zrobi Kasperczak w naszym klubie ponownie. Mam jednak powazne obawy czy to ze gdy za dwa dni gdy wygramy z Lechia to okrzykna Kaspra cudotworca, a to tak naprawde bedzie wieksza zasluga samych pilkarzy ktorzy dostana wiatr w zagle.
W kazdym razie zyczmy powodzenia panu Henrykowi w pracy z naszym zespolem.
|