Wyświetl pojedynczy post
rafaelo
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 15.03.2010, 17:14
co to kurva ma byc!!to co sie dzieje w tym klubie ta są jaja jak berety
moze wrocił po to zeby sie dalej o pieniadze sądzic z Wisłą?!
a mialem nadzieje ze trenerem zostanie Kazek Moskal albo Tomek Kulawik a tu tego wzieli znowu
PARODIA!