|
Przede wszystkim! Ogromny szacunek za te dwa mistrzostwa.
Z drugiej strony wiele ważnych przegranych meczów.
Słuszna decyzja o zwolnieniu.
Nasz były trener miał takie życzenie kiedyś... żeby nigdy nie zejść poniżej takiego poziomu jaki prezentuje Wisła. Oby Ci się spełniło!
|