Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5542
Stary 15.03.2010, 16:49
Przede wszystkim! Ogromny szacunek za te dwa mistrzostwa.

Z drugiej strony wiele ważnych przegranych meczów.
Słuszna decyzja o zwolnieniu.

Nasz były trener miał takie życzenie kiedyś... żeby nigdy nie zejść poniżej takiego poziomu jaki prezentuje Wisła. Oby Ci się spełniło!