Waldus88 napisał(a):

Panie Macieju dziękuję za wszystko!! Szkoda, ale cóż, takie życie trenera... powodzenia!
P.Bogusławie, WHY?!
|
Wystarczające były brak występów w europejskich pucharach,co wiązało się z niezmiernymi stratami dla klubu w mln euro. Kolejny powód to fatalna dyspozycja Wisły od początku rundy i brak jakiegokolwiek postępu w grze od dwóch lat. Myślę ,że wystarczy ...