|
Jak to mówi stare przysłowie - "z gówna bata nie ukręcisz"! Z czego nowy trener ma zrobić mistrzowską walczącą o najwyższe laury drużynę? Z Pawełka, Alvareza, Jirsaka, czy gwiazd Łobodzińskiego, Małeckiego i Brożka którzy są tak dobrzy, że mogą mieć wszystko głęboko w czterech literach?
Tak poza tematem ciekawe jakby Brożek wyglądał w Fulham? Pewnie wypadł by gorzej niż Smolarek i Rasiak razem wzięci! Żal...
Niech najpierw piłkarze zmienią podejście a potem myślmy o trenerach!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ
|