Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 15.03.2010, 16:28
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Nie pisałem że jestem zdecydowanie przeciwko trenerowi zza granicy, ale skoro według was Polacy są "Gówno" warci, to ja jestem faktycznie wszechpolakiem i niech tak zostanie.

Nie chce mi sie dalej dyskutować kto jak i ile za ile czy Niemiec czy Żyd, wszytko pokaże przyszłość,a teraz piszemy tylko bajki...
Ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
To, że polscy kopacze źle kopią, to jest nie tylko ich wina, a raczej przedewszystkim trenerów, złych boisk, złej mentalności itp.Ja nie chce sprowadzać do Wisły armii obcokrajowców, wszak mówimy o trenerze z jakimś tam zagranicznym doświadczeniem.
To, że nasi kopacze coś potrafią nie ulega wątpliwości.Może doświadczony trener będzie w stanie jeszcze wykrzesać, nauczyć jakiś schematów rozgrywania piłki, a nie tylko wykopywanie do przodu...

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/