igortsw napisał(a):

Nie pisałem że jestem zdecydowanie przeciwko trenerowi zza granicy, ale skoro według was Polacy są "Gówno" warci, to ja jestem faktycznie wszechpolakiem i niech tak zostanie.
Nie chce mi sie dalej dyskutować kto jak i ile za ile czy Niemiec czy Żyd, wszytko pokaże przyszłość,a teraz piszemy tylko bajki...
|
Ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
To, że polscy kopacze źle kopią, to jest nie tylko ich wina, a raczej przedewszystkim trenerów, złych boisk, złej mentalności itp.Ja nie chce sprowadzać do Wisły armii obcokrajowców, wszak mówimy o trenerze z jakimś tam zagranicznym doświadczeniem.
To, że nasi kopacze coś potrafią nie ulega wątpliwości.Może doświadczony trener będzie w stanie jeszcze wykrzesać, nauczyć jakiś schematów rozgrywania piłki, a nie tylko wykopywanie do przodu...