|
Winfried Schafer ma byc nowym trenerem - komentowac tego nie warto. Trener, który nic nie osiagnał - nie wiem co ten Cupiał robi ale to druga nierozsadna decyzja moim zdaniem dzisiaj. Juz bym wolał Ulatowskiego niz trenera zagranicznego bez sukcesów.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.03.2010 o godz. 16:04.
|