Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 15.03.2010, 15:49
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Każdy =TRENER= będący produktem zachodniego systemu będzie o lata świetlne lepszy niż PRZEDSTAWICIEL PMS. To co dla kogoś jest sufitem dla innych jest podłogą.
http://en.wikipedia.org/wiki/Premenstrual_syndrome
że niby kobieta nie może być trenerem?

chociaż taki pms to czasem widać po Broziu też.
Odpowiedz cytując