Bronex napisał(a):

|
Każdy =TRENER= będący produktem zachodniego systemu będzie o lata świetlne lepszy niż PRZEDSTAWICIEL PMS. To co dla kogoś jest sufitem dla innych jest podłogą.
|
http://en.wikipedia.org/wiki/Premenstrual_syndrome
że niby kobieta nie może być trenerem?
chociaż taki pms to czasem widać po Broziu też.