Wizard napisał(a):

Jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Schaffer wie w co się pakuje - albo dostał zapewnienie od Cupiała, że będą wzmocnienia, albo podjął się wyzwania z tym składem, który jest teraz. Na pewno nie będzie tak jak z Radomatu ( ), że 'nie tak się umawialiśmy'. Schaffer przystał (najprawdopodobniej, bo tego jeszcze nie wiemy) na propozycję Cupiała, a więc nie przyjechał tu na wakacje, tylko zrobić konkretną robotę.
|
pod warunkiem że to ten Szkop

a nie duet Kazik - Tomek
albo nie daj bóg jakiś Bobo Kaczmarek

bo to by był zgroza ....