Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8126
Stary 15.03.2010, 13:02
Ja trochę z innej beczki. Czy użytkownicy i osoby przeglądające FPW mają dostępny temat z naszym stadionem? Wchodzę od wczoraj i wątek stadionu Wisły, a także Lecha gdzieś zaginął?!
What's new?

Odpowiedz cytując