|
Akurat jak by wrócił Kasperczak to było by dobrze . Może nauczył by jakiś schematów akcji po ziemi Krima , Małeckiego Brożków Boguskiego .
Obawiam się że to będzie Schafer jednak bo gazety piszą , były negocjacje a kwestią czasu tylko było kiedy będzie odpowiedni moment . Myślano że może po sezonie ale po fatalnym meczu z Jagą postanowiono działać odrazu . Nie wiem czego po tym ewentualnie trenerze się spodziewać
|