Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5500
Stary 15.03.2010, 12:49
Tak naprawde liczą się tylko wpadki w el. do pucharów .

W lidze jest najważniejsze mistrzostwo ! Można oczywiście sobie pięknie pogadać o pojedynczych meczach, ale to sranie w banie , punktów za efekty specjalne nie rozdają .

Następne sezony nie będą takie same , zacznie się w końcu prawdziwa gra o mistrzostwo i puchary - nikt nie stoi w miejscu - a następne sezony przyniosą naturalne przyśpiesznie .
Wisła też będzie musiała się do tego dostosować.... a może, oby to ona pierwsze ruszyła z atakiem albo przynajmniej nie dała się ściągnąć z piedestału .

Powodzenia Panie Maćku
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."