Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 15.03.2010, 12:44
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Przecież Lech też gra na wyjazdach ... a Legia ma jeszcze gorzej bo kibice szydzą z graczy a nie dopingują konflikt z iti także pojemność zmniejszyli więc w tym sezonie warunki takie same !!!
Tylko przypomnę, że większość rozsądnie myślących kibiców przed sezonem liczyła co najwyżej na miejsce w pucharach.
Cała zadyma ze Skorżą zaczęła sie od Tallina, następnie ciśnienie podniosła Legia i Cracovia, a finisz to tragiczne rozpoczęcie rundy rewanżowej sezonu przez Wisłę.
Żegnam Pana Panie Maćku, szkoda tych błędów które popełnił Pan w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ale nie popełnia błedów ten kto nic nie robi.
NIe życzę powodzenia, bo być może zacznie Pan pracę w którymś z naszych rywali ale Pozdrawiam i w dalszym ciągu uważam Pana za jednego z najlepszych trenerów w Polsce.
A w czerwcu pewnie Legia albo Lech (jak Zieliński nie zdobędzie mistrzostwa).
Powód: dopisek u dołu
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 15.03.2010 o godz. 12:47.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!