Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5493
Stary 15.03.2010, 12:24
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
kocham tą gadkę
czas nie stoi w miejscu.. my nawet najwyzszego budzetu nie mamy, a po powstaniu stadionow we Wrocku czy Gdansku nas zapewne przeskocza.. nie zyj przeszloscia i tym co bylo 5 lat temu.

niektorzy to mysla ze kazdy stoi w miejscu, czy cofa sie w rozwoju, nie , reszta wybija sie do gory...maja coraz to wieksze budzety i lepszych pilkarzy..

a ten o jakims obowiazku pisze.. z pilkarzami ktorzy z 3 metrow do pustej bramki nie potrafia trafic i przez to sie trenerow zwalnia
Porównanie do Kaspra było czysto ironiczne. Wybacz, mnie juz nie bawi zdobywanie co roku mistrzostwa i spiewanie " mistrza juz mamy, na LM czekamy". Nie gardze żadnym MP, ale wobec takiego klubu jak Wisła mozna oczekiwać znacznie więcej. Dzwinym trafem co roku przegrywamy z pionkami i co roku jestesmy w dupie...

Wyleciał trener a taki Łobo czy Mario dalej kasować niemała kase za nic.
Powód: precz z pseudo piłkarzynami
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 15.03.2010 o godz. 12:40.